Locaties
Direct contact? 0314-741741
Alle uitjes bij Stadscafe Meesters Tilburg in Tilburg in een overzicht
Hieronder vindt u het aanbod van uitjes bij Stadscafe Meesters Tilburg in Tilburg.
Dropping
- Vanaf 6 personen
- Kleinere groepen mogelijk op aanvraag
- 165 minuten
- Vanaf € 29,50 incl. BTW per persoon
Photobooth
- Vanaf 5 personen
- Kleinere groepen mogelijk op aanvraag
- 180 minuten
- Vanaf € 295,- incl. BTW per persoon
The Hunt
- Vanaf 6 personen
- Kleinere groepen mogelijk op aanvraag
- 180 minuten
- Vanaf € 33,- incl. BTW per persoon
Tilburg
Leer deze Brabantse stad op een heerlijke manier kennen door 1 van onze evenementen
Tilburg is een stad in Noord-Brabant en hoofdplaats van de gelijknamige gemeente Tilburg. De stad kent een bevolking van 203.487 inwoners en is daarmee de zesde stad van Nederland. De naam van de stad komt van de naam Tilliburgis wat een aantal bij elkaar behorende nederzettingen betekend. Op basis van de al aanwezige schapenteelt groeide Tilburg omstreeks 1600 uit tot de belangrijkste wolstad van Brabant en overvleugelde het midden 18e eeuw de bijna compleet weggevallen Hollandse textielindustrie. Op 18 april 1809 verkreeg Tilburg van Lodewijk Napoleon Bonaparte, toenmalig vorst van het Koninkrijk Holland, stadsrechten. Tilburg is een stad wat ook bekend is om zijn grote kermis die jaarlijks langs komt. Voor een heerlijk evenement is Tilburg een geschikte locatie en dat komt met name door de vele standbeelden die door de stad verspreidt zijn.
Offerte aanvragen
Onze Voordelen
- Verzorgt meer dan 2000 uitjes per jaar
- In meer dan 280 locaties over het hele land
- Levert binnen 2 werkdagen een offerte
- Servicegericht
- Ook voor activiteiten op uw eigen locatie
Onze Reviews
- Winterswijk
- Moorddiner
- 24 mei 2026
- Zwolle
- Moorddiner
- 23 mei 2026
- Deventer
- Moorddiner
- 23 mei 2026
- Deventer
- Moorddiner
- 23 mei 2026
Kees Jan Bruijnen
De spelers hebben fanatiek gespeeld en genoten van het verrassende idee. Top!!! Groet van de spelers
Begeleider toonde enthousiasme. Legde spel en regels goed uit. Heeft alle tijd genomen. Top begeleider.
Ruby
Super leuk gedaan. Begin denk je makkie maar hij word moeilijker. Duidelijke uitleg en een leuke sfeer. Heel erg bedankt
Ruber demuyt
Super gezellig avond gehad en de begeleiding was top
Laura Kamphuis
Leuke activiteit tijdens het eten. De afstemming met de activiteit, eten en begeleiding was goed en voldoende uitdagend!