Teamuitjes in Frankfurt am Main
Minute to win it is zeer geschikt als teambuildingsactiviteit. Daarnaast is het een leuk uitje voor jong en oud. Bel gerust voor meer informatie. Dit uitje is ook te boeken in een Engelse variant.
Frankfurt am Main
Frankfurt is niet alleen het kloppende hart van Duitsland, maar ook van de Europese Unie. Kenmerkend voor Frankfurt is het moderne stadsbeeld: Frankfurt is een van de weinige Europese steden die worden gedomineerd door hoge wolkenkrabbers. Daarom wordt de stad ook Mainhattan genoemd.
Het kloppende hart van Europa
Frankfurt is niet alleen het kloppende financiële hart van Duitsland, maar ook van de Europese Unie.
Kenmerkend voor Frankfurt is het moderne stadsbeeld: Frankfurt is een van de weinige Europese steden die worden gedomineerd door hoge wolkenkrabbers. Daarom wordt de stad ook Mainhattan genoemd.
Offerte aanvragen
Onze Voordelen
- Verzorgt meer dan 2000 uitjes per jaar
- In meer dan 280 locaties over het hele land
- Levert binnen 2 werkdagen een offerte
- Servicegericht
- Ook voor activiteiten op uw eigen locatie
Onze Reviews
- Eindhoven
- Moorddiner
- 26 april 2025
- Antwerpen
- Moorddiner
- 26 april 2025
- Hoorn
- Moorddiner
- 19 april 2025
- Amersfoort
- Moorddiner
- 19 april 2025
Inge Geelen
Leuke activiteit, leuk begeleid, jammer dat het geen samenspel is maar in teams
Bridezilla’s
Zeer goede begeleiding voor een aangename avond. Heeeeel leuk spel.
Super leuk gehad! Bedankt
Familie van der Meulen
Het was een leuk spel. We hebben een fantastische avond gehad!
Annemiek
Geweldig spel! Goeie begeleiding! Jammer dat de meisjes hebben verloren van de jongens 😂