Locaties
Direct contact? 0314-741741
Alle uitjes bij Old Dutch Breda in Breda in een overzicht
Hieronder vindt u het aanbod van uitjes bij Old Dutch Breda in Breda.
Breda
De Brabantse Oranje stad van Nederland, ideaal voor uw stadsevenementen.
Breda is een stad in Brabant. In 1125 wordt er voor het eerst melding gemaakt van een nederzetting, die als Breda wordt aangeduid. De stad is vernoemd naar de Heer van Breda (later baron Breda genoemd) die vanaf 1403 tevens graaf van Nassau werd benoemd en vanaf 1538 de titel Prins van Nassau kreeg. De gemeente Breda telt 173.445 inwoners en maakt deel uit van stedelijk netwerk Brabantstad en is naar inwonertal een van de 10 grootste gemeenten van Nederland. Breda heeft vanouds ook een bijnaam: het Haagje van het Zuiden. In deze naam wordt het statige karakter van Breda vergeleken met dat van Den Haag. Wel is het zo dat de stad zijn eigen kenmerken heeft. Breda is in onze ogen een heerlijke stad om een evenement te organiseren. U ziet de verschillende mooie kenmerken van Breda op een manier zoals u ze nog nooit gezien heeft.
Offerte aanvragen
Onze Voordelen
- Verzorgt meer dan 2000 uitjes per jaar
- In meer dan 280 locaties over het hele land
- Levert binnen 2 werkdagen een offerte
- Servicegericht
- Ook voor activiteiten op uw eigen locatie
Onze Reviews
- Meppel
- Moorddiner
- 7 oktober 2026
- Genk
- Moorddiner
- 5 oktober 2026
- Enschede
- 60 Seconden! City Game
- 5 oktober 2026
- Ede
- Gek op Holland
- 4 oktober 2026
Anja Wisman
Was zeer geslaagd. Enthousiaste begeleiding. Leuke setting
Superleuk, dat Hunten in Oss! Fijn georganiseerd en dank Lynn voor de begeleiding
Lieve Faessen
We zijn een avondje gezellig het moorddiner gaan spelen. Het was duidelijk waar we moesten zijn en werden vriendelijk ontvangen. Het is een gezellige plek, leuke sfeer. Wel erg rumoerig om een spel te spelen. We zijn goed begeleid, het was een voldoende uitdagend spel waardoor iedereen mee kon doen. Goede timing mbt eten, avond qua tijd ook zeker goed. Al met al zeker een aanrader met als kers op de taart een toneelstukje en een lekkere fles wijn.
Erik de vries
Top activiteit! Met champagne aan het einde :) TOP!
kees Jan de Boer
Hele leuke middag gehad met een groep van 30 mensen van verschillende leeftijden. Veel gelachen en leuke vragen. Prima spelleidster.